Informujemy, że zebranie rodziców odbędzie się we wtorek, 17 września 2019 r. wg następującego harmonogramu:

• godz. 17:00 spotkanie rodziców uczniów klas I z Dyrektorem Szkoły oraz Gronem Pedagogicznym na sali gimnastycznej, a następnie zebrania z wychowawcami w salach
  • godz.18:00 zebranie rodziców uczniów klas II i III z wychowawcami w salach
  • godz.18:30 zebranie Rady Rodziców w auli

Gorąco zapraszamy Absolwentów i Sympatyków
LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie
na Spotkanie Jesienne,
które odbędzie się 5 października 2019 r.(sobota)
Sali Bankietowej Casilla w Kębłowie
od godz. 18.00 do północy.

Serdecznie zapraszam do udziału w tegorocznej V edycji Maratonu dla szkół ponadpodstawowych"Na literackim szlaku"

Za nami dopiero tydzień nauki, a już pierwsze sukcesy! Niezawodne, jak zawsze, nasze szkolne pisarki zostały laureatkami XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości „Lipa”.

Rozpocznij nowy rok szkolny od spotkania z Literaturą i Teatrem w sobotę,

7 września 2019 r.

XIV  Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych
im. Adama Luterka  ( OPMFT  „Luterek”)

„Śmiech na bis”

Wejherowo, 14-16 listopada 2019 r.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 odbędzie się w dniu 2.09.2019 r. (poniedziałek)

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Główny księgowy.

Szczegóły ogłoszenia.

Zapraszamy do składania ofert na prowadzenie sklepiku-bufetu w naszym liceum. Oferty przyjmujemy do 09.08.2019 roku.

Więcej informacji - tutaj.

Informacja o podręcznikach dla klas I znajduje się w zakładce REKRUTACJA, natomiast wykaz wszystkich podręczników obowiązujących w szkole znaduje się w zakładce O SZKOLE - organizacja roku szkolnego.