23 czerwca 2023 r. uroczyście zakończyliśmy czas zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2022/2023. Uroczystość odbyła się z udziałem całej społeczności szkolnej na szkolnym boisku. Po wprowadzeniu Sztandaru Szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała dyrektor szkoły – Pani Katarzyna Bojke, która krótko podsumowała miniony rok szkolny i poprosiła, by w czasie wakacji zastanowić się nad tym jaką wagę ma wypowiadane przez nas słowo.

MicrosoftTeams image 195

„Wakacje, znowu są wakacje, na pewno mam rację, wakacje...” - śpiewał przed laty Kabaret „OTTO” i choć minęło wiele lat od premiery tej piosenki, i dziś jej słowa są aktualne. Właśnie rozpoczęły się WAKACJE:) Ostatniego dnia roku szkolnego 2020/2021 wychowawcy spotkali się ze swoimi uczniami, by uroczyście wręczyć im świadectwa, dyplomy oraz nagrody. Dziękowali sobie wzajemnie za współpracę i zaangażowanie, wyrozumiałość i optymizm, nadzieję i wsparcie. Miło było patrzeć na gesty przyjaźni i szacunku.

img e7510

Drodzy Uczniowie!

Za nami niezwykły rok – trudny, pełen wyzwań, wymagający  dla Was i dla nas.

kolaż wersja 2.1

W środę, 19 czerwca, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, która była doskonałą okazją do podsumowań dokonań uczniów „Sobieskiego”.

zakończenie roku201819

22 czerwca 2018 r. zakończył się szczególny rok szkolny 2017/18 - rok obchodów 160-lecia Szkoły, a wiec podsumowania nowej historii Szkoły, którą od 17 lat wspólnie z nauczycielami, społecznością uczniów i rodziców tworzyła dyrektor Bożena Conradi. Dziś więc dziękujemy nie tylko za ten ostatni rok wytężonej pracy.

52

24 czerwca 2016 roku uroczyście zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2015/16.

30

23 czerwca 2016 r. dyrektor szkoły podziękowała uczniom i nauczycielom za aktywny rok i dobre wyniki w nauce oraz w konkursach i olimpiadach.