W poniedziałek 19 lutego 2023 r.  wyruszyliśmy do Bystrzycy Kłodzkiej na warsztaty językowe organizowane przez fundację EuroWeek.

IMG 4279

Pierwszego dnia po długiej podróży zapoznaliśmy się z wolontariuszami, którzy pochodzili z państw takich jak: Indonezja, Gruzja, Indie i Azerbejdżan. Pozostałe dni spędziliśmy na zajęciach. Ich celem było doskonalenie naszych umiejętności pracy w grupie i swobodnego komunikowania się w języku angielskim. Od prowadzących dostawaliśmy liczne zadania w których m.in tworzyliśmy prezentacje, przedstawienia i plakaty. Oprócz tego mieliśmy okazje poznać kulturę i tradycję państw z których pochodzili. Najbardziej z całego wyjazdu spodobały nam się wieczorne występy, bo to właśnie na nich wykazywaliśmy się największą kreatywnością. Cały wyjazd upłynął nam w fantastycznej atmosferze. Wróciliśmy z niego bogatsi o wiedzę i doświadczenie.

Julia Bladowska 4g