„Wakacje, znowu są wakacje, na pewno mam rację, wakacje...” - śpiewał przed laty Kabaret „OTTO” i choć minęło wiele lat od premiery tej piosenki, i dziś jej słowa są aktualne. Właśnie rozpoczęły się WAKACJE:) Ostatniego dnia roku szkolnego 2020/2021 wychowawcy spotkali się ze swoimi uczniami, by uroczyście wręczyć im świadectwa, dyplomy oraz nagrody. Dziękowali sobie wzajemnie za współpracę i zaangażowanie, wyrozumiałość i optymizm, nadzieję i wsparcie. Miło było patrzeć na gesty przyjaźni i szacunku.

 
img e7510
 

Po trudnym, pełnym wyzwań, pandemicznym roku szkolnym 25 czerwca uczniowie z uśmiechem na twarzy opuścili mury Alma Mater Veiherovienses, by przez najbliższe dwa miesiące odpoczywać i czerpać radość ze spotkania z przyjaciółmi, słońcem i przyrodą.
Miłych i bezpiecznych wakacji! A pamiętajcie bezpieczne będą wówczas, gdy będziemy ostrożni, dlatego uważajmy na siebie i przezornie wszyscy się zaszczepmy!